Spotkanie
z aktorami
w Krakowie!

Dziękujemy!

Pierwsze spotkanie naszych aktorów z fanami zdecydowanie przejdzie do historii! Dziękujemy Wam za obecność w Krakowie! Mamy nadzieję, że spotkanie z Jonathanem Roumie i Elizabeth Tabish, dało Wam dużo zachęty i wszyscy spotkamy się już 2 lutego w kinie na pierwszych odcinkach 4. sezonu!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia, które możecie pobrać na swoje urządzenie i udostępnić na swoich mediach społecznościowych (udostępniając te zdjęcia na swoich mediach społecznościowych, prosimy nie zapomnijcie oznaczyć naszego profilu). Pamiętajcie, że to wcale nie koniec, a dopiero początek! 4. sezon możecie od 2 lutego oglądać wyłącznie w kinach. Wybierzcie się, zabierzcie przyjaciół, rodzinę i…chusteczki, dużo chusteczek. Obejrzenie tego sezonu w kinie to zupełnie nowe przeżycie i sposób dotarcia do nowej publiczności – mamy nadzieję, że przez zapełnienie sal kinowych pokażemy, że ten serial ma siłę na zmienianie naszego codziennego życia!

Do zobaczenia w kinie!

Zdjęcia

Czwarty sezon w kinie!

Pierwsze dwa odcinki czwartego sezonu The Chosen będą dostępne na wielkim ekranie już od 2 lutego! Wejdź na stronę swojego lokalnego kina, sprawdź daty pokazów i kup bilet!

Pokaz będzie dostępny w kinach Helios, Multikino i wybranych kinach studyjnych. Więcej informacji oraz pełną listę kin znajdziesz klikając w poniższy link.