Oficjalny opis sezonu trzeciego

Po wysłuchaniu kazania Jezusa (największego kazania w historii), uczniowie wnioskują, że ich życie ulegnie poprawie, jeśli będą naśladować Mesjasza. Do grona naśladowców dołącza Judasz, Szymon i Eden są znowu razem, i wszyscy pragną wprowadzać w życie nauczanie Jezusa.

Na problemy nie trzeba jednak długo czekać. Rosnące naciski ze strony Rzymian i przywódców religijnych, jak również tysiące pielgrzymów podążających za Jezusem sprawiają, że uczniowie muszą zdecydować czy będą walczyć, czy odpuszczą. Podjęcia właściwej decyzji nie ułatwia kryzys małżeński oraz niebezpieczna misja. Tym bardziej, że Jezus nie oferuje gotowych rozwiązań.

Punktem kulminacyjnym staje się kazanie w niebezpiecznej okolicy, kiedy Jezus wraz z uczniami znajdują się wśród pięć tysięcy ludzi. Sytuacja jest napięta, a dodatkowo brakuje jedzenia. Do chwili, gdy pojawia się mały chłopiec z pięcioma bochenkami i dwiema rybami...

Kontakt

Główny dystrybutor w Polsce:
Studio DR Sp. z o. o.
Kontakt

Współpraca w zakresie dystrybucji i promocji:
Rafael Media Sp. z o. o.

Wszelkie zapytania prasowe prosimy kierować pod adres: lila@rafael.pl

Zdjęcia

Licencja

Licencja

Licencja publicznego odtwarzania The Chosen Sezon 3 jest dostępna na stronie Fundacji Come and See

Fundacja Come and See

Oficjalny opis sezonu drugiego

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Przyjdź i zobacz. To już nie jest tajemnica. Wieść o tym, że Jezus jest Mesjaszem, rozchodzi się coraz szerzej. Wraz z rozgłosem pojawiają się coraz większe tłumy, nowi uczniowie i kolejne cuda. Pojawiają się też kłopoty. Maria Magdalena stawia czoła demonom przeszłości. Eksploduje napięcie między Szymonem i Mateuszem. Jakub i Jan walczą ze swoimi uprzedzeniami i impulsywnym temperamentem. Wszyscy jednak z pasją podążają za człowiekiem, którego nie zawsze rozumieją, ale którego zawsze będą naśladować.

“Przyjdź i zobacz” drugi sezon światowego fenomenu, zmieniającego życie milionów ludzi wraz z każdym kolejnym odcinkiem.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Drugi sezon, opowiada historie startu publicznego służby Jezusa. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Sezon pierwszy zebrał ponad 10 milionów dolarów od 19 tyś darczyńców. Sezon 2 i 3 zebrał ponad 40 milionów dolarów na pokrycie kosztów produkcji co zostało sfinansowane przez nowy model wspierania serialu przez fanów. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z ponad 400 milionami wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android.

Kontakt

Główny dystrybutor w Polsce:
Studio DR Sp. z o. o.
Kontakt

Współpraca w zakresie dystrybucji i promocji:
Rafael Media Sp. z o. o.

Wszelkie zapytania prasowe prosimy kierować pod adres: lila@rafael.pl

Napisali o The Chosen

Kanały dystrybucji

Sezon 1 The Chosen w wersji z polskim lektorem jest dostępny w:

Aplikacja TheChosen - dedykowana darmowa aplikacja serialu
Strona TheChosen.tv - oficjalna amerykańska strona serialu
Telewizja Polska - pierwsza emisja od 27 grudnia - 5 stycznia na TVP1 o godz. 8.35 oraz vod.tvp.pl
CDA.pl - dostępny w katalogu CDA Premium
Katoflix.pl - dostępny w katalogu Katoflix
Dystrybucja kinowa - https://rafaelfilm.pl/thechosen/#zamow-film
DVD - https://ccm.pl/0-p-1688.html
BluRay - https://ccm.pl/0-p-1712.html

Loga

Do druku

Licencja

Zdjęcia

Zapowiedzi sezon 2

Oficjalny opis

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie. Pierwszy sezon, opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android.

Napisali o The Chosen

Do druku

Zdjęcia

Oficjalne grafiki