The Chosen –
Sezon 4. w kinach!

Zobacz zwiastuny

Czwarty sezon "The Chosen"

Od 2 lutego odcinki 1 i 2 pojawią się w repertuarze kin w całej Polsce!

Odcinki będą dostępne w wersji z lektorem lub z napisami. Lista kin jest aktualizowana na bieżąco – zachęcamy do kontaktu z lokalnym kinem, aby zapoznać się z repertuarem.

  • Czas trwania pokazu: 135 minut.
  • Od lat: 13.

Pokaz dostępny również dla grup na życzenie.

The Chosen 4

Kiedy oglądać kolejne odcinki?

Odcinki 1-2

Od 2 lutego w repertuarze kin

Zobacz listę kin

Odcinki 3-4

Od 16 lutego w kinach na zamówienie

Zobacz listę kin

Odcinki 5-6

Od 23 lutego w kinach na zamówienie

Zobacz listę kin

Odcinki 7-8

Od 1 marca w kinach na zamówienie

Zobacz listę kin

Jak zorganizować pokaz w kinie?

Jeśli chcesz zorganizować grupę na „The Chosen” w dogodnej dla Ciebie godzinie i lokalizacji, poniżej znajdziesz dokładne wskazówki!

1. Zbierz grupę ludzi chętnych na obejrzenie danego setu.

2. Wybierz kino, w którym chcesz zorganizować wydarzenie. Może to być mniejsze kino studyjne lub jedno z kin sieciowych: Multikino, Helios lub Cinema City.

3. Skontaktuj się z kinem telefonicznie lub mailowo z pracownikiem odpowiedzialnym za pokazy grupowe i zgłoś chęć zorganizowania pokazu oraz zapytaj o warunki, na jakich można to zrobić. Zwykły pracownik kina może nie wiedzieć o warunkach dlatego ważne by ustalać to z odpowiednią osobą.

Pamiętaj, że każde kino ma nieco inne warunki, na jakich organizuje pokazy grupowe. Wszystkie oferują na taki seans tańsze bilety, natomiast w zależności od kina warunkiem organizacji pokazu będzie określona minimalna liczba deklarowanych widzów.

Ta minimalna liczba zależy m.in. od tego, czy seans ma się odbyć rano czy wieczorem, czy ma być w weekend, czy w tygodniu i kształtuje się w przedziale od 40 do 70 widzów.

Jeśli mamy mniejszą grupę, można też porozmawiać z innymi wspólnotami, by wybrać się na film wspólnie lub można porozmawiać  z kinem, by dołączyli grupę do seansu już zaplanowanego lub by seans dla takiej grupy znalazł się w repertuarze i kino sprzedawało na niego bilety. Nie każde kino zgodzi się na taki scenariusz, ale warto zapytać lub skontaktować się z Rafael Film, który może się podjąć rozmowy w tej sprawie. Jeśli warunki zaproponowane przez kino spełniają oczekiwania, należy ustalić datę pokazu. Warto to zrobić z dwutygodniowym wyprzedzeniem, by mieć wystarczająco dużo czasu na zorganizowanie grupy.

Potrzebujesz więcej Informacji? Masz pytania? Skontaktuj się z dystrybutorem kinowym mailowo: dystrybucja@rafael.pl.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE WYDARZENIA?

CZY POZOSTAŁE ODCINKI POJAWIĄ SIĘ W KINACH?

Tak, w kinach będzie można oglądać cały 4 sezon - wszystkie odcinki do maja wyłącznie w kinach.

ODCINKI 3-4
Od 16 lutego w kinach na zamówienie

ODCINKI 5-6
Od 23 lutego w kinach na zamówienie

ODCINKI 7-8
Od 1 marca w kinach na zamówienie

CO MOGĘ ZROBIĆ, JEŚLI NA LIŚCIE KIN NIE MA MOJEGO MIASTA?

Prosimy o cierpliwość – lista kin jest na bieżąco aktualizowana. Jeśli jednak The Chosen 4 nie znajdzie się w repertuarze kina, to zachęcamy do kontaktu z kinem lub z nami (mailowo): dystrybucja@rafael.pl lub pod numerem telefonu: 574 611 555 (w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku). Pomożemy w organizacji wydarzenia grupowego w kinie.

DO KIEDY ODCINKI BĘDĄ WYŚWIETLANE W KINIE?

Póki co nie mamy takich informacji. To, jak długo odcinki będą się znajdować w repertuarze zależy w dużej mierze od zainteresowania pokazami.

ILE KOSZTUJĄ BILETY?

Każde kino ma inny cennik, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ceną bezpośrednio na stronie kina.