Przedpremierowy
pokaz 4. sezonu!

Dziękujemy!

Ten przedpremierowy pokaz 4. sezonu zdecydowanie przejdzie do historii! Dziękujemy Wam za obecność w Warszawie! Mamy nadzieję, że zarówno odcinki, jak i spotkanie z Jonathanem Roumie i Elizabeth Tabish, dało Wam dużo zachęty!

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tego wydarzenia, które możecie pobrać na swoje urządzenie i udostępnić na swoich mediach społecznościowych. Pamiętajcie, że to wcale nie koniec, a dopiero początek! 4. sezon możecie od 2 lutego oglądać wyłącznie w kinach. Wybierzcie się, zabierzcie przyjaciół, rodzinę i…chusteczki, dużo chusteczek. Obejrzenie tego sezonu w kinie to zupełnie nowe przeżycie i sposób dotarcia do nowej publiczności – mamy nadzieję, że przez zapełnienie sal kinowych pokażemy, że ten serial ma siłę na zmienianie naszego codziennego życia!

Do zobaczenia w kinie!

Zdjęcia do pobrania

Czwarty sezon w kinie!

Pierwsze dwa odcinki czwartego sezonu The Chosen będą dostępne na wielkim ekranie już od 2 lutego! Wejdź na stronę swojego lokalnego kina, sprawdź daty pokazów i kup bilet!

Pokaz będzie dostępny w kinach Helios, Multikino i wybranych kinach studyjnych. Więcej informacji oraz pełną listę kin znajdziesz klikając w poniższy link.