The Chosen w Polsce

To już prawie dwa lata!

The Chosen to największy projekt medialny wszech czasów finansowany przez społeczność fanów. Serial do tej pory został przetłumaczony na 62 języki (w planach jest w sumie 600).

Zdobywając ponad 200 milionów widzów na całym świecie, The Chosen konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii „rozrywka” iOS i Android.

The Chosen to wielosezonowy sezon opowiadający o najbardziej rewolucyjnej osobie w dziejach świata przedstawiając historię ocznami tych, którzy spotkali Go osobiście.

Serial będzie składał się z 7 sezonów. 3 pierwsze sezony w polskiej wersji językowej (z napisami, lektorem i dubbingiem) są dostępne w szerokiej dystrybucji za darmo. Sezon 4 początkiem maja zadebiutuje w darmowej aplikacji The Chosen oraz na stronie watch.thechosen.tv

Główny dystrybutor

Studio DR prezentuje The Chosen! Jesteśmy głównym dystrybutorem tego wyjątkowego serialu, umożliwiając widzom dostęp do jego treści w języku polskim. The Chosen Polska to zespół złożony z pracowników Studia DR, którzy zajmują się marketingiem, dystrybucją oraz PR serialu w Polsce. Na co dzień ściśle współpracujemy z The Chosen Ink. oraz międzynarodowymi zespołami The Chosen. Koordynatorem projektu jest Oliwer Cieślar.

Zarówno The Chosen Polska, jak i Studio DR są otwarte na współpracę. Działamy w dziedzinach takich jak: WEB solutions marketing, creative media, oraz nagraniami we własnym, profesjonalnym studiu nagrań. Więcej informacji o Studiu DR oraz tym, czym jeszcze się  zajmujemy, znajdziesz tutaj.

W Polsce dystrybucją kinową zajmuje się Rafael Film.
W razie pytań i wątpliwości dotyczących dystrybucji kinowej, prosimy o kontakt z…..

Media o nas